امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر کی اینو کرک کنه یا کیجن بسازه اخره کرکر هست
نویسنده پیام
AmirAra2 آفلاین
تازه وارد

موضوع‌ها: 0

تشکرها : 2
( 0 تشکر در 0 ارسال )
ارسال: #23
RE: هر کی اینو کرک کنه یا کیجن بسازه اخره کرکر هست
(۰۶-مرداد-۱۳۸۹, ۲۲:۴۳:۲۶)civilmans نوشته است: سريال صحيح در برنامه پست 14 قابل اسنيف هست

در آدرس زير:
004B5276
Eax

سلاک دوست من ، بسیار ممنون هستم که راهنمایی کردید . ولی من که مثل شما برنامه نویس واقعی و حرفه ای نیستم ;)
میشه یه کم بیشتر راهنمایی کنید من رو ؟

نقل قول: سلام دوست من.
بله میدونم که اینجا جای تبلیغات نیست میخواستم بهتون بگم که نمیخواد زحمت کرک کردن این برنامه ها رو بکشید برنامه ای که من نوشتم رو رایگان استفاده کنید!
در ضمن دوست من اگر داخل برنامه رو یه نگاهی بندازید ID من یعنی shiraz_king65@yahoo.com رو میتونید ببینید.و ایدی من توی ایرانویج رو ببینید lolohacko هست و اسم اسپمر lolo spammer هست.وبلاگم به آدرس lolohacko.blogfa.com فی....ر شد به خاطر همین....

در ضمن این برنامه هایی که گزاشتین Client side هستند پس راحت میشه کرکشون کرد ولی اسپمر من یه بخش خیلی مهمش تحط سرور هست که هم باعث میشه سرعت عملکرد اسپمر بالا بره هم نشه کرکش کرد و هم اینکه نسخه غیر رایگان کاملا اتوماتیک شده و نمیخواد کدهای کپچای بلاگفا رو دستی تایپ کنید.Wink و اینکه اسپمر من مستقیم از پروتکل HTTP استفاده میکنه و از کامپننت IE استفاده نمیکنه که اینا همش مزیت های این اسپمر هست.

در ضمن واسه این اومدم تو این تاپیک که ببینم میخواید اسپمر من رو کرک کنید یا...Biggrin:
و چون خودم اسپمر مینویسم نمیخوام کرک کنم و نون کسی رو آجر کنمLaugh

سلام ، ممنون که پاسخ دادین و ببخشید که دفعه قبل یه کوچولو تند رفتار کردم Biggrin
تو بحص کرک که شک نکن یه روزی میای نت و میبینی که برنامه ات همه جا پخش شده :دی

این برنامه ای که شما اسکرن شات گذاشتی توی سایتت رو من چند بار از چند سایت دانلود کردم ، ولی 1 مشکل داره :
1- نمیشه پیام فارسی باهاش فرستاد !!! حتی اگه زبان ویندوزت رو هم فارسی کنی باز هم پیام به صورت خرچنگ قورباغه ارسال میشه .

بعد اون برنامه ای که من توی پست 14 گفتم اسپمر برای همه سرویس های بلاگ دهی هست ، نه فقط برای بلاگفا . بعدش هم با این که باید به صورت دستی باید وارد کنی کد کپچا رو ، خیلی سریع هست ، چون به محذ این که وارد میکنی خودش اتوماتیک نظر رو ثبت میکنه و دیگه نیازی نیست که با موس روی جایی کلیک کنی. یعنی فقط میشینی و عدد تایپ میکنی !!!

من تو عمرم واسه هیچ برنامه ای پول ندادم ، ولی این یه دفعه که پول دادم ، بدجوری ضدحال خوردم ، چون اون یارو بدجوری پیچوند ، حتی بهم توهین هم کرد !!!

از برنامه نویسهای گرامی خواهش میکنم حداقل حق این آدم کلاه بردار رو بذارن کف دستش و کی جن برنامه اش رو پابلیک کنند !
چون این فرد در اصل به شرافت همه برنامه نویس ها که خیلی هاشون انسانهای شریفی هستند خدشه وارد کرده.

به نظر من نون دزد حروم خور رو باید آجر کرد ، با من موافقی ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷-مرداد-۱۳۸۹, ۲۲:۰۶:۵۹، توسط AmirAra2.)
۰۷-مرداد-۱۳۸۹, ۱۹:۱۶:۰۱
مدير بخش هك و كرك

موضوع‌ها: 116

تشکرها : 1816
( 4046 تشکر در 1321 ارسال )
ارسال: #24
دوستان عزيز

متاسفانه اين تاپيك از ابتدا نه عنوان درستي داشته نه هدف مشخصي ، لطفا دوستان بيشتر دقت كنن بحث

چتي داخل اين تاپيك ادامه پيدا نكنه.

در ضمن از دوستان تقاضا دارم از ريليز كردن برنامه هاي ايراني، داخل فروم خودداري كنند. اگر هم بر فرض كسي

ادعا مي كنه ازش به اين صورت كلاهبرداري شده راه حلش اين نيست.

۰۸-مرداد-۱۳۸۹, ۰۲:۴۶:۴۶
وب سایت ارسال‌ها
تشکر شده توسط : Sh4DoVV
saeedsmk آفلاین
مدیر بخش کرک و کامپیوتر

موضوع‌ها: 74

تشکرها : 677
( 1179 تشکر در 348 ارسال )
ارسال: #25
سلام
خوب هستيد
كل كل نكنيد
اين تاپيك بعلت عدم رعايت قوانين به مدت يك هقته قفل ميشه
به اميد ديدار

در دنياي كه مرگ شكارچي ان است بايد شكارچي بود - تعليمات دون خوان نوشته كارلوس كاستاندار
۰۸-مرداد-۱۳۸۹, ۰۲:۴۸:۵۲
تشکر شده توسط : Di Di, lord_viper, godvb, far_222000, dreamvbfox, hamed2006, 102030

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در کرک یا ساخت کیجن برای Video to EXE Converter dashali 10 6,881 ۲۹-تير-۱۳۹۵, ۱۴:۰۴:۳۲
آخرین ارسال: NO DONGLE
  [سوال] چنتا سوال از کرکر ها javaweb 12 7,945 ۲۶-خرداد-۱۳۹۲, ۲۰:۳۶:۳۸
آخرین ارسال: javaweb
  درخواست کرک یا کیجن furryball saeedxp2600 7 7,756 ۲۳-مرداد-۱۳۹۱, ۲۳:۳۰:۰۳
آخرین ارسال: saeedxp2600
  درخواست کرک یا کیجن TROJAN REMOVER 6.8.2 hamed2006 8 11,113 ۲۳-اردیبهشت-۱۳۹۱, ۱۴:۱۷:۴۲
آخرین ارسال: p3rtic@n
  کرکر های ایرانی sadra1234 52 37,996 ۰۲-آذر-۱۳۹۰, ۲۳:۵۳:۰۸
آخرین ارسال: sadra1234
  [سوال] نحوه فهمیدن الگوریتم تولید کد و ساختن کیجن فعال سازی esafb52 7 7,779 ۲۵-مهر-۱۳۹۰, ۱۴:۵۴:۲۱
آخرین ارسال: esafb52
  [سوال] امنیت در مقابل کرکر دیوونه ؟ Mr.pRoGraMmer 26 12,681 ۰۴-مهر-۱۳۹۰, ۱۱:۰۹:۳۷
آخرین ارسال: Mr.pRoGraMmer
  درخواست ساخت کیجن برای اسپمر hosain55 0 2,030 ۰۲-شهریور-۱۳۹۰, ۲۲:۴۷:۱۰
آخرین ارسال: hosain55
  لطفا اینو واسم انپک بکنید.لطفا.لطفا hamed2006 2 2,834 ۲۹-دى-۱۳۸۹, ۱۹:۴۱:۱۰
آخرین ارسال: mohamadpk
  در خواست کرک یا پچ یا کیجن برای trojan remover 6.8.2 hamed2006 1 2,991 ۱۷-آبان-۱۳۸۹, ۰۹:۵۱:۵۱
آخرین ارسال: Di Di

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

صفحه‌ی تماس | IranVig | بازگشت به بالا | | بایگانی | پیوند سایتی RSS