امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغازی برای کراکینگ
نویسنده پیام
Di Di آفلاین
مدير بخش هك و كرك
*****

ارسال‌ها: 2,358
موضوع‌ها: 116
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۸۵

تشکرها : 1812
( 4046 تشکر در 1321 ارسال )
ارسال: #1
آغازی برای کراکینگ
آغازي براي كراكينگ

بهترين روش براي فراگيري كراك كردن يا نفود، استفاده از برنامه هاي قديميتر كه طرحهاي حفاظتي قديميتري نيز دارند ميباشد. (منظور از كراك يا نفوذ، يعني اختصاصي كردن، احاطه پيدا كردن، حذف يا به تعويق انداختن يا تسليم شدن در برابر يك يا چند طرح حفاظتي داخل يك نرم افزار كاربردي( وقتيكه شما كد اصلي برنامه را در دسترس نداريد) ميباشد)
بدينوسيله شما تكنيك اصلي مزاحمت را به سرعت فرا ميگيريد. فراموش نكنيد كه سير تکاملي طرحهاي حفاظتي هميشه به يك صورت نيست.
شما احتمالا در برخي موارد حقه هاي زيركانه جديدي را، درخواهيد يافت اما در بيشتر مواقع شما اين حقه را به زانو درخواهيد آورد.مشكلي نيست، اطلاعات واقعي برنامه نويسان اغلب خيلي محدود است و آنها بيشتر تمايل دارند به جاي تكنيكهاي جديد از همان روشهاي حفاظتي قديمي استفاده كنند. (گرچه ممكن است كمي آنها را تغيير دهند يا حتي در برخي موارد پيشرفتهايي هم بدست آورند).

اين حالت معمولا زماني اتفاق ميافتد كه كسي در عوض پول يا براي لذت خودش كاري را انجام دهد. اين نوع تمايلات تجاري، كوركورانه توسط افراد نادان و پول پرست تشويق ميشود، يعني همانهايي كه ما مجبوريم با آنها زندگي كنيم.

بهمين دليل من با استفاده از مثالها، برخي برنامه هاي قديمي و برخي حقه هاي قديمي در مقاله هاي بعد، آنها را به شما ياد ميدهم بطوريكه بعدها ما خواهيم توانست حقه هاي حفاظتي جديدتر را نيز با آن پوشش دهيم و شما يادخواهيد گرفت كه چگونه بر آنها پيروز شويد. و به شما خواهم گفت كه در چه جاهايي مي توانيد برنامه هاي زيادي براي كراك كردن پيدا كنيد. البته نه براي پولدار شدن!

اين خودآموز براي افرادي است كه ميخواهند كراك كردن را شروع كنند. شايد شما به فكر كراك كردن باشيد و هدف شما هم موفقيت در اين زمينه باشد، پس استفاده از اين خودآموز و شروع با حقه ها و پروسيجرهاي آن، شما را در همان مسيري كه ميخواهيد قرار ميدهد. البته من قول نميدهم آنچه ميخواهيد با اين خودآموز بدست آوريد اما من بهترين كار ممكن را براي شما انجام ميدهم. بعبارت ديگر اگر شما قبلا كدهايي را به كمك اسمبلر كراك كرده باشيد يا به برخي طرحهاي حفاظتي نفوذ كرده باشيد، اين خودآموز براي شما بعنوان يك مبتدي مفيد خواهد بود.

براي يك كراك موفقيت آميز، شما به چهارچيز اصلي احتياج داريد:

- يكسري اطلاعات در مورد زبان يك اسمبلر (براي داشتن معلومات بيشتر، و همچنين يك كراك سريعتر و بهتر).
- مقداري بينش
- كمي كمك از يك كراكر با تجربه
- يك تفكر غيرتجارتي (كه در اين مورد بعداً بيشتر صحبت خواهيم كرد ).


برنامه هايي كه شما براي فراگيري از آنها استفاده خواهيد كرد به چند دسته زير تقسيم ميشوند:

1- برنامه هايي كه با يك كلمه عبور محدود شده است (از همه براي كراك کردن ساده تر است).
2- برنامه هايي كه بر اساس زمان، يا تعداد روزي كه شما از آن استفاده مي كنيد محدود شده اند (تقريبًا براي كراك كردن آسان است).
3- برنامه هايي كه بر اساس آخرين تاريخي كه شما از آنها استفاده كرديد، محدود شده اند (آسان براي كراك كردن).
4- برنامه هايي كه داراي تعداد فانكشن (تابع) هستند. غيرفعال (برخي آسان، برخي مشكل).
5- برنامه هايي كه براي كار كردن با آنها، نياز به دسترسي به ديسك ميباشد (اين نوع طرح حفاظتي امروزه چندان استفاده نميشود).
كم و بيش همان روشها بكار گرفته شده، اما نه به آن صورتي كه قبلا ) CD-ROM با حضور تعريف شده بود) (خيلي آسان براي كراك كردن).
يعني يكي از طرحهاي حفاظتي قبلي، اما داراي زحمت ) CRYPTOGRAFEED ADDSON -6 كردن) SHRL كردن و XOR) . بيشتر يا استفاده از كدهايي كه خودشان، خودشان را اصلاح ميكنند (تقريبًا براي كراك كردن آسان است).
7- هيچيك از حالات فوق (برخي مواقع براي كراك كردن مشكل است).

مواد مورد نياز را از كجا تهيه كنيم.
برنامه هاي محدود نمايشي ( Demo ) که روي وب به وفور يافت مي شوند بزرگ ترين سرمايه يک کراکر هستند. شما به مرور متوجه خواهيد شد بيشتر طرح هاي حفاظتي که در برنامه هاي کوچک نمايشي به کار گرفته مي شوند بعدها ( در ابعادي بزرگتر ) در برنامه هاي گران قيمتي مانند مترجم ها يا برنامه هاي حسابداري به کار گرفته مي شوند. اما هميشه اين امکان وجود دارد که برنامه نويس تغييراتي در طرح حفاظتي خود اعمال نمايد که البته تاثيري بر روند کار شما نخواهد داشت. شما قفل آنها را به همراه تمام پيچيدگي هاي اضافه شده اش کرک خواهيد کرد.

حال که با مقدمه کرک آشنا شدید _ چنانچه سوال خاصی در این زمینه ندارید_ بهتر است هر چه سریعتر دست به کار شویم . البته ممکن است بخشهایی برای شما نا مفهوم باشد اما نگران نباشید من به مرور شما را با آنها آشنا می کنم.
در درس بعدی ( اول ) یک برنامه برای کرک انتخاب می کنیم و با ابزارهایی که در اختیار داریم ، نفوذ به برنامه را آغاز می کنیم. شما در درس بعدی اولین کرک زندگی خود را انجام خواهید داد. Wink

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۱:۲۲:۵۹، توسط Di Di.)
۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۱:۰۹:۴۰
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : smahdi1991, armintirtapar, Majid_Ebru, t3r!p3000, sam_elec, esafb52, GILANE-MA, s2m72, Morpheus, sarutobi, Rain_Saeid, injaboodam, mahdavi64, javaweb, arp230, nImaarek, mirage0411, programmer-it, Mt~BaRaKa
lord_viper غایب
مدیر کل انجمن
*****

ارسال‌ها: 3,947
موضوع‌ها: 352
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۸۴

تشکرها : 5184
( 9869 تشکر در 2648 ارسال )
ارسال: #2
RE: آغازی برای کراکینگ
حاجmetti گل کاشتیWink
۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۲:۰۷:۱۲
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : injaboodam, Edwardnum
lord_viper غایب
مدیر کل انجمن
*****

ارسال‌ها: 3,947
موضوع‌ها: 352
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۸۴

تشکرها : 5184
( 9869 تشکر در 2648 ارسال )
ارسال: #3
RE: آغازی برای کراکینگ
حاجmetti گل کاشتیWink
امیدوارم ادامه داشته باشه
مام بار اطلاعاتیمون زیاد شهBiggrin
۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۲:۰۷:۵۳
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : injaboodam
Di Di آفلاین
مدير بخش هك و كرك
*****

ارسال‌ها: 2,358
موضوع‌ها: 116
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۸۵

تشکرها : 1812
( 4046 تشکر در 1321 ارسال )
ارسال: #4
RE: آغازی برای کراکینگ
حالا ما جوونی کردیم یه چیزی گفتیم شما چرا با چوب افتادی به جون ما ؟Wink
منظورم کسائی بود که مثل خودم تازه کارن !!!

۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۲:۲۸:۳۲
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : injaboodam, arp230
Mamad2003 آفلاین
کاربر با تجربه
****

ارسال‌ها: 1,150
موضوع‌ها: 18
تاریخ عضویت: آذر ۱۳۸۲

تشکرها : 9
( 388 تشکر در 232 ارسال )
ارسال: #5
RE: آغازی برای کراکینگ
جناب Di Di حتما ادامه بده . ما تو زمینه کامپیوتری تو هر سوراخ سنمبه ای که بگی یک انگلکی کردیم ولی واقعا در زمینه کراک صفر صفر هستیم . شما ادامه بده تا ما هم به اطلاعات اندکمون افزوده بشه . با آرزوی موفقیت روزافزون

گويند بهشت و حور و کوثر باشد  ..  جوي می و شير و شهد و شکر باشد
پر کن قدح باده و بر دستم نه      ..   نقدي ز هزار نسيه خوشتر باشد  
۲۲-بهمن-۱۳۸۶, ۱۳:۲۷:۰۸
ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : injaboodam
Di Di آفلاین
مدير بخش هك و كرك
*****

ارسال‌ها: 2,358
موضوع‌ها: 116
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۸۵

تشکرها : 1812
( 4046 تشکر در 1321 ارسال )
ارسال: #6
RE: آغازی برای کراکینگ
----------------------------------------------------------------------------
هشدار :Exclamation
براي پيشرفت صنعت آي تي کشور هيچ راهي جز حمايت از توليدکنندگان وجود ندارد. پولي که شما براي خريد محصولات نرم افزاري اين شرکتها مي پردازيد به شما امکان استفاده از محصولات بهتر و کامل تر را خواهد داد و توزيع غير قانوني نرم افزارها شما را از اين حق محروم ساخته و تنها باعث عقب افتادگي بيشتر صنعت آي تي کشور بخاطر سودجويان کم عقل مي شود!
---------------------------------------------------------------------------


Exclamation ابزارهای مورد نیاز:
PEID
OllyDbg (نسخه OllyICE پیشنهاد می شود )

هدف : حذف نگ اسکرین از HelpVistaXPProject.ocx

هدف من در این آموزش این است که شما را با مبانی نفوذ آشنا کنم و در ادامه به یک طرح حفاظتی ساده نفوذ خواهیم کرد. شما با استفاده از ابزارهای نفوذ، داشتن یک بینش کلی در مورد کرک و البته کمی کمک از جانب من ، یک طرح حفاظتی را به زانو در خواهید آورد . در انتها شما احساس کرک کردن خواهید داشت و با این کار به هنر ما پی خواهید برد. Heart

چند وقت پیش آقا خشایار زحمت کشیده بودند و برنامه ای با نام Admin Pass Finder رو روی سایت قرار داده بودند. این برنامه به روش بروت فورس پسورد یوزرها رو بدست می آورد اما برای استفاده از برنامه با یک نگ اسکرین مواجه می شدیم که اجازه استفاده از برنامه رو به ما نمی داد.
این نگ اسکرین کار آقا خشایار نبود بلکه مربوط به OCX بود که برای زیباتر کردن برنامه استفاده کرده بود.
در داخل اینترنت صدها نمونه از این اسکاینها وجود داره که خیلی از اونها رایگان هستند یا کرک شده اند ولی در هر صورت آقا خشایار چشمش همین OCX رو گرفته بود و به هر نحوی می خواست از اون استفاده کنه!!


مختصری در مورد Nag Screen
یکی از رایج ترین انواع حفاظت در برنامه های آزمایشی ( Demo ) ، نمایش صفحه ای با مضمون آزمایشی بودن برنامه ، در هنگام اجرا می باشد.

این پنجره ممکن است در ابتدای اجرای برنامه یا دقایقی پس از اجرای آن به نمایش درآِید.
در برخی طرح ها ممکن است این پنجره پس از مدت زمانی خاص یا از تاریخ خاصی به بعد به نمایش در آید.
گاهی اوقات نیز ممکن است برنامه در دفعات اجرا شدن محدود شده باشد.
و یا در برخی طرح ها طبق الگریتمی تصادفی، ممکن است برنامه در زمانها یا بر اثر انجام اعمال خاصی به سراغ چک کردن پروسه قفل خود برود و در نهایت نگ اسکرین را به نمایش درآورد.

در هر صورت فرقی ندارد برنامه از کدام طرح استفاده می کند، شما به عنوان یک کراکر باید آن را کرک نمائید!!( در این مورد بیشتر بحث خواهیم کرد)


ابتدا باید از کجا شروع کرد؟

اولین اصل برای موفقیت در کرک، داشتن اطلاعات کافی در مورد طرح حفاظتی است که می خواهید به آن نفوذ کنید. باید از این طرف و آن طرف هر اطلاعاتی که می توانید در مورد برنامه کسب کنید.
این برنامه به چه زبانی نوشته شده؟ با چه چیزی پک شده؟ نحوه چک کردن قفل یا تولید رمز بر چه اساسی است؟ پس از رجیستر شدن، اطلاعات مربوط به ثبت برنامه در کجا ذخیره می شوند؟
برای اولین قدم و بر طبق دستورالعملی که جز سنت کرکرها محسوب می شود به سراغ PEID می رویم و فایل OCX را داخل آن باز می نمائیم تا اطلاعاتی در مورد زبان برنامه نویسی و پکر مورد استفاده آن دست یابیم.

خوب OCX رو با PEID باز کنید. چه چیز جالبی! برنامه به زبان ویژوال بیسیک نوشته شده و از هیچ پکری هم خبری نیست!! خوب چه بهتر پس خیلی سریع به سراغ Ollydbg می رویم.

دیباگر نازنیتون رو باز کنید و فایل HelpVistaXPProject.ocx رو داخل اون لود کنید. در اینجا شما تمام اونچه که OCX انجام می دهد را به صورت دیسمبلر شده می بینید. خوب اینجا ایرانویجه پس اگه اسمبلی هم بلد نباشید احتمالا حداقل به یک زبان برنامه نویسی تسلط کامل دارید. و یک تصور درست از کدنویسی و نحوه اجرای اون توسط ماشین دارید.
در هنگام اجرای برنامه این کدها خط به خط اجرا می شوند و برنامه به جلو حرکت می کند تا اینکه به کدهای مربوط به طرح حفاظتی می رسد و با اجرا شدن آن ، نگ اسکرین ظاهر خواهد شد.
اگر این کدها به زبان دیگری غیر از اسمبلی نوشته شده بود احتمالا می توانستید به راحتی با حذف کردن آنها از شرش خلاص شوید ولی اینجا کار کمی ظریف تر است. در واقع هر عملی که موجب حذف یک خط از کدها شود یا اگر دستوری را به اشتباه تغییر دهید، برنامه دیگر کار نخواهد کرد. شما باید دقیقا قطعه کد مربوط به طرح حفاظتی را پیدا کنید و طرز کار آن را بررسی نموده و در نهایت آن را از کار بیاندازید. اما چطور بین این همه، کد صحیح را پیدا کنیم؟ نگران نباشید من اینجا هستم و به شما می گم چطور این کار را انجام دهید.

پیدا کردن طرح حفاظتی

معمولا نگ اسکرینها، صفحاتی هستند که در داخل آنها جملاتی مبنی بر آزمایشی بودن برنامه و نحوه خرید آن قید شده است. کافیست یک بار برنامه را اجرا کنید و متن نگ اسکرین را به خاطر بسپارید یا جایی یادداشت کنید.
خوب حتما قبلا برنامه Admin Pass Finder را اجرا کرده اید. در هنگام اجرا ما با دو صفحه نگ اسکرین مواجه می شویم که جملات زیادی داخل آنها به کار رفته است. ما آنها را جایی یادداشت می کنیم و دوباره به سراغ دیباگر خود می رویم.
روی صفحه اصلی دیباگر راست کلیک کنید و از منوی باز شده روی گزینه Serch For کلیک کنید و در منوی آن گزینه All Refrenced text string را انتخاب نمائید.
در اینجا احتمالا می توانید سرنخ های اصلی برای نفوذ را پیدا کنید. کمی داخل این متن ها بگردید. احتمالا جملات آشنایی را داخل آن پیدا می کنید.
ما با آنها کاری نداریم فقط دنبال جملاتی هستیم که در نگ اسکرین به کار رفته اند،
اوه بله ! شما احتمالا اینجا این پائین نگ اسکرین را پیدا کرده اید.

کد:
111B8F68   .  68 C0C60211   push    1102C6C0           ;  UNICODE "Your 20 days trial period has elasped."


بله درست زده اید به هدف!! Clap این همان جمله ای است که در نگ اسکرین ظاهر می شد. حالا اینجا درست روی همین خط دابل کلیک کنید تا به همان قسمت از برنامه پرش کنیم.
بسیار خوب بهتره یه آبجو یا ماالشعیر لیموئی ( فقط با طعم لیمو ) برای خودتون باز کنید ، از اون بنوشید و آرام به صندلیتون تکیه بدید.می خوام یه مقدار در مورد اسمبلی براتون صحبت کنم.

زبان اسمبلی مانند دیگر زبان ها دارای توابع زیادی هست که بهتره با اونها آشنا باشید ولی در ابتدای کار لازم نیست همه اونها را فرابگیرد، ما فقط به چندتا از اونها احتیاج داریم . مهمترین دستوراتی که در کرک کردن نقش دارند دستورات Jumps هستند. این دستورات معمولا پس از کنترل کردن ( مقایسه ) متغییر ها ، در صورت صحت دستور شرطی ، کنترل برنامه را به مکان دیگری منتقل می کنند . بگزارید یک مثال بزنم:

کد:
If EnteredSerial = TrueSerial Then
Program is Registered
Else
Program is Not Registered
End if

معادل کد بالا به زبان اسمبلی احتمالا چیزی شبیه به این خواهد بود :

کد:
Cmp          eax,ebx
Je       1190B3A0

کار این کدها مقایسه رمز مرودی شما با کلمه رمز صحیح است و چنانچه کلمه رمز صحیح باشد برنامه به کار خود ادامه خواهد داد و در غیر این صورت با نگ اسکرین مواجه می شوید. خیلی ساده است نه؟!
خوب ساده ترین راه برای رهایی از شر این طرح حفاظتی همانا معکوس کردن جمله شرطی است. یعنی به جای مساوی(=) باید از نامساوی(<>) استفاده کرد. البته در زبان اسمبلی از این Jumps زیاد نداریم و می تونید به راحتی آنها را حفظ کنید. من در اینجا لیستی از کدها به همراه توضیح عملشان برای شما قرار داده ام.

کد:
JUMPS
                
Hex:                      Asm:                                   Description:

0F85                       jne                             jump if not equal
0F84                       je                                    jump if equal
0F87                       ja                                   jump if above
0F86                       jna                            jump if not above
0F83                        jae                    jump if above or equal
0F82                        jnae             jump if not above or equal
0F82                        jb                                   jump if below
0F83                       jnb                            jump if not below
0F86                       jbe                     jump if below or equal
0F87                       jnbe             jump if not below or equal
0F8F                         jg                                jump if greater
0F8E                        jng                         jump if not greater
0F8D                        jge                  jump if greater or equal
0F8C                       jnge           jump if not greater or equal
0F8C                        jl                                       jump if less
0F8D                        jnl                               jump if not less
0F8E                       jle                         jump if less or equal
0F8F                       jnle                  jump if not less or equal
EB                    jmp or   jmps                    jump directly to

بسیار خوب آموزش اسمبلی باشه برای بعد. شما هر آنچه که برای امروز لازم داشتید رو فرا گفته اید و مکان قرار گیری کد حفاظتی را نیز یافته اید. همه چیز آماده است، پس نفوذ به طرح حفاظتی را آغاز می کنیم.
ما درست در مکان نمایش نگ اسکرین هستیم اما چه چیزی باعث نمایش آن می شود؟ واضحتر بگم کدامیک از دستورات Jump کنترل برنامه را به اینجا سوق داده است ؟ آن را بیابید و برعکسش کنید.
اگر کمی بالاتر را نگاه کنید چیزهای خوبی خواهید یافت :

کد:
111B8F07   . /74 1E         je      short 111B8F27
111B8F09   . |83E8 0F       sub     eax, 0F
111B8F0C   . |0F85 1F010000 jnz     111B9031
111B8F12   . |8B06          mov     eax, dword ptr [es>;  Case 10 of switch 111B8F06
111B8F14   . |6A FF         push    -1
111B8F16   . |56            push    esi
111B8F17   . |FF90 3C100000 call    dword ptr [eax+103>
111B8F1D   . |68 6D901B11   push    111B906D
111B8F22   . |E9 45010000   jmp     111B906C
111B8F27   > \8B0E          mov     ecx, dword ptr [es>;  Case 1 of switch 111B8F06
111B8F29   .  57            push    edi
111B8F2A   .  56            push    esi
111B8F2B   .  FF91 3C100000 call    dword ptr [ecx+103>
111B8F31   .  B9 04000280   mov     ecx, 80020004
111B8F36   .  B8 0A000000   mov     eax, 0A
111B8F3B   .  894D A4       mov     dword ptr [ebp-5C]>
111B8F3E   .  894D B4       mov     dword ptr [ebp-4C]>
111B8F41   .  BB 08000000   mov     ebx, 8
111B8F46   .  8D55 8C       lea     edx, dword ptr [eb>
111B8F49   .  8D4D BC       lea     ecx, dword ptr [eb>
111B8F4C   .  8945 9C       mov     dword ptr [ebp-64]>
111B8F4F   .  8945 AC       mov     dword ptr [ebp-54]>
111B8F52   .  C745 94 48C80>mov     dword ptr [ebp-6C]>;  UNICODE "Purchase Now !!"

دقیقا یک Jmp وجود دارد که اگر مسیر آن را نگاه کنید کنترل برنامه را به مکان انتهای این پروسه هدایت می کند یعنی به Retn
خوب این یعنی چه ؟ یعنی اگر اجرای برنامه به این Jmp برسد ، شما با نگ اسکرین مواجه نخواهید شد. در واقع دستور Jmp یعنی پرش بدون شرط ، چیزی شبیه به GoTo . یعنی هر بار اجرای برنامه به این خط برسد ، برنامه حتما به مکانی که این دستور اشاره می کند پرش خواهد کرد.
کمی بالاتر از این دستور به چند دستور جامپ دیگر می رسیم که هر کدام از آنها کنترل برنامه را به مکان دیگری منتقل می کنند . اما صبر کنید عمل انتقال یکی از آنها خیلی جالب به نظر می رسد! یکی از آنها دقیقا به خط بعد از JMP اشاره می کند. خوب نگاه کنید! بله درسته دقیقا همین کد هست که شرط را بررسی و نگ اسکرین را ظاهر می کند.
فقط کافیست این دستور را معکوس نمائیم یعنی به جای JE بنویسیم JNE _ Je یعنی اگر مساوی بود پرش کن و JNE یعنی اگر نامساوی بود پرش کن _
پس چرا معطل هستید؟ زود این کد را تغییر دهید؟ آه شاید واقعا دفعه اولی هست که این کار را انجام می دهید؟ Shy اشکالی ندارد ، کار خیلی ساده است کافیست روی همان کد راست کلیک کرده و گزینه Bainary را انتخاب نمائید و سپس گزینه Edit را انتخاب کنید.
در پنجره باز شده احتمالا عدد 15 74 یا چیزی شبیه به این خواهید دید. ما فقط با عدد 74 کار داریم این یعنی JE و برای تبدیل آن باید عدد 74 را به 75 تغییر دهیم به همین سادگی!!
در دیباگر به جای JNE کلمه JNZ نمایش داده می شود. اصلا مهم نیست! مرحله آخر کار ذخیره تغییرات در فایل اصلی است. برای این کار راست کلیک کرده و گزینه Copy to Executable را انتخاب و سپس All Modified را برگزینید.
پس از تائید ثبت تغییرات ، فایل پچ شده به شما نمایش داده می شود. روی آن راست کلیک کرده و Save را انتخاب کنید.

کار تمام شد! Happy این فایل جدید را با همان نام به جای فایل قدیمی در محل خودش کپی کنید و برنامه Admin Pass Finder رو اجرا کنید. وای خدای من! نگ اسکرین هنوز به قوت خود باقیست!! انگار نه انگار که آن را پچ کرده اید!!! واقعا چه شده؟ Sad
شما احمقانه فکر کرده اید و فریب حقه برنامه نویس را خورده اید! احتمالا داخل برنامه رویه تست قفل دیگری هم وجود دارد که از دید شما مخفی مانده است. در واقع برنامه نویسان معمولا از دو یا چند روال تست قفل در برنامه های خود استفاده می کنند که همه آنها شبیه به هم هستند!! واقعا احمقانه است ولی شما این بار فریب خورده اید! Amaze
دوباره به برنامه دیباگر باز گردید و فایل پچ شده را داخل آن لود کنید. سپس به سراغ تکست ریفرنس ها بروید و با حوصله بیشتری در آن جستجو کنید.
کمی طول می کشد ولی همه جایش را خوب بگردید. خوب چه می بینید؟ درسته اینجا یک جمله دیگر نظیر همان اولی که مربوط به نگ اسکرین بود وجود دارد، وای خدای من یکی دیگه هم اینجاست!! و چندتا دیگه هم در جاهای دیگر!
نگران نباشید همه آنها یکسان هستند و به یک صورت پچ می شوند . پس به سراغ تک تک آنها رفته و همه را معکوس کنید. کاملا مطمئن شوید که چیزی را از قلم نیانداخته باشید. این بار مجددا تغییرات را ذخیره و فایل پچ شده را نیز در شاخه نصبی خود قرار دهید و برنامه پسورد فایندر رو اجرا کنید.

خیلی عالیه!! برنامه بالاخره به صورت کامل بالا اومد و حالا می تونید از آن استفاده کنید. واقعا اسکاین احمقانه و زیبایی هست. این طور نیست؟ Wink
حال شما می توانید این OCX را به عنوان هدیه ای گران بها برای تهی دستانی که هیچ پول یا هوشی ندارند، بر روی وب سایت خود قرار دهید.من که واقعا از انجام این کرک لذت بردم شما رو نمی دونم؟ Wink

در درس های آینده به طرح های حفاظتی قوی تری حمله خواهیم کرد که از حقه های پیچیده تری برای تسلیم کردن ما استفاده کرده اند. ما با هم این حقه ها را کشف و خنثی خواهیم نمود . ان شاالله

۲۴-بهمن-۱۳۸۶, ۱۷:۲۶:۳۰
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : armintirtapar, t3r!p3000, eai, esafb52, s2m72, persiancat, MASOOD OK, bi_kas_kar, Rain_Saeid, javaweb, mmmahdy, mojtabamalaekeh, arp230, mirage0411, mainy_harry2005, programmer-it
lord_viper غایب
مدیر کل انجمن
*****

ارسال‌ها: 3,947
موضوع‌ها: 352
تاریخ عضویت: بهمن ۱۳۸۴

تشکرها : 5184
( 9869 تشکر در 2648 ارسال )
ارسال: #7
RE: آغازی برای کراکینگ
سلام بر جنابdidi
Happyگلی گوشه جمالت گل کاشتی
(حاجی دست ماروهWinkم بگیر)
اموزشت خیلی خوبه یه کم تصویر هم چاشنی اموزشت کن (من تنبلم تو دیگه چرا)
یه نسخه pdf شدشم زیر اموزشت با لینک نرمافزارهای مورد استفاده بگزاری دیگه تمومه
goodluck
۲۴-بهمن-۱۳۸۶, ۱۸:۱۰:۲۳
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : t3r!p3000, Rain_Saeid, injaboodam, mainy_harry2005
Di Di آفلاین
مدير بخش هك و كرك
*****

ارسال‌ها: 2,358
موضوع‌ها: 116
تاریخ عضویت: اسفند ۱۳۸۵

تشکرها : 1812
( 4046 تشکر در 1321 ارسال )
ارسال: #8
RE: آغازی برای کراکینگ
چشم جناب لرد!
اگه این آموزش ها بدرد بخور باشه به صورت فیلم آموزشی رو سایت قرار می دم!
برنامه های مورد استفاده هم تو نت پره! اگه کسی نتونست پیدا کنه ، احتمالا این آموزش هم به دردش نمی خوره! و بهتره بره کی لاگری تروجانی چیزی بنویسه حالشو ببره ;)

ولی درکل سعی می کنم لینکی از نرم افزارهای جدید رو برای دوستان قرار بدم.

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-بهمن-۱۳۸۶, ۱۶:۲۱:۰۹، توسط Di Di.)
۲۵-بهمن-۱۳۸۶, ۱۶:۱۷:۰۰
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : t3r!p3000, bi_kas_kar, arp230, florinekt2, mainy_harry2005
hamed_Arfaee آفلاین
مدیر بخش
*****

ارسال‌ها: 1,334
موضوع‌ها: 231
تاریخ عضویت: تير ۱۳۸۳

تشکرها : 1250
( 2631 تشکر در 730 ارسال )
ارسال: #9
RE: آغازی برای کراکینگ
واقعا عالي بودن
دستت درد نكنه چند وقتي بود كه منهم مي خواستم يكم برم تو وادي كرك ولي نمي دونستم از كجا شروع كنم
ادامه بده كه خيلي عاليه

حامد ارفعی

موفقيت، پيش رفتن است، نه به نقطه ي پايان رسيدن.(آنتوني رابينز)


تریگرها در SQL server

آیا میدانید SQL ای
۲۷-بهمن-۱۳۸۶, ۰۱:۲۶:۱۶
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : t3r!p3000, omidA, mmmahdy
Iron_Fist غایب
مدیر بازنشسته
*****

ارسال‌ها: 1,456
موضوع‌ها: 70
تاریخ عضویت: آبان ۱۳۸۴

تشکرها : 109
( 456 تشکر در 134 ارسال )
ارسال: #10
RE: آغازی برای کراکینگ
ممنون دیدی جان البته من هنوز نخوندمش ولی به نظر چیز خفنی می آد
۲۷-بهمن-۱۳۸۶, ۱۴:۵۲:۳۷
ارسال‌ها
پاسخ
ΛΛ Θ l-l $ Σ Ω آفلاین
کاربر با تجربه
****

ارسال‌ها: 739
موضوع‌ها: 147
تاریخ عضویت: مهر ۱۳۸۶

تشکرها : 219
( 187 تشکر در 98 ارسال )
ارسال: #11
RE: آغازی برای کراکینگ
Di Di نوشته است:دیباگر نازنیتون رو باز کنید و فایل HelpVistaXPProject.ocx رو داخل اون لود کنید. در اینجا شما تمام اونچه که OCX انجام می دهد را به صورت دیسمبلر شده می بینید.
فایل های OCX توی برنامه باز نمی شن ارور میده Angry

Exclamation
۱۶-اسفند-۱۳۸۶, ۱۴:۳۱:۴۲
ارسال‌ها
پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست نرم افزار برای ساختن پچ برای فایلهایی که کرک میکنیم hamed2006 7 8,781 ۰۲-آذر-۱۳۸۹, ۱۷:۵۲:۵۴
آخرین ارسال: IISecurity.C

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

صفحه‌ی تماس | IranVig | بازگشت به بالا | | بایگانی | پیوند سایتی RSS