امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود آهنگ های ایران سانگ
نویسنده پیام
amin_pro آفلاین
تازه وارد

موضوع‌ها: 6

تشکرها : 0
( 1 تشکر در 1 ارسال )
ارسال: #1
دانلود آهنگ های ایران سانگ
همونطور که شاید همتون ندونید (!!!) سایت ایران سانگ به آدرس :
www.IranSong.com
فلشی برای اجرای آهنگ هاش ساخته که اجازه ی دانلود رو به کسی
نمی ده .
ولی من یه کارایی کردم در این رایبطه .
از جمله ی اون کارها این بوده که فلش رو دکامپایل کردم دم تا به یه سری نتایج مطلوبی رسیدم از جمله ی اونها این بود که :
1 . این برنامه با گرفتن شماره ای که صفحه ی اچ تی ام ال به اون می ده
و ارتباط با یک صفحه به نام dir.htm یه سری اطلاعات در یافت می کنه
که اونها رو هم باز به صفحه ی دیگه ای با نام List.htm می فرسته و اطلاعات دیگه ای می گیره و در آخر اون اطلاعات رو که آدرس فایل ام پی تری و نام آهنگ هست رو در دل برنامه جای می ده تا اون اجرا بشه .
همه ی این کارا رو کردم ولی اون جواب رو به من نداد .
از دوستانی که وارد و حرفه ای هستند خواهش می کنم فلش رو دریافت کنند و دکامپایل کنند و سوروس فریم دو رو خارج کنند و روش مطالعه کنند و جواب رو همین جا بگن .
ممنون می شم .
۰۸-شهریور-۱۳۸۵, ۱۶:۲۶:۳۳
Iron_Fist غایب
مدیر بازنشسته

موضوع‌ها: 70

تشکرها : 109
( 456 تشکر در 134 ارسال )
ارسال: #2
RE: دانلود آهنگ های ایران سانگ
کاری نداره با رکوردر ویندوز هم می شه
تو برنامه Play control پارامتر رکورد رو رو Record Master
بزار همین ! ( بعضی وقت ها هم نوشته What u hear ? )
۰۸-شهریور-۱۳۸۵, ۱۷:۲۵:۳۶
تشکر شده توسط : t3r!p3000
Iron_Fist غایب
مدیر بازنشسته

موضوع‌ها: 70

تشکرها : 109
( 456 تشکر در 134 ارسال )
ارسال: #3
دوست عزیز بهتر نیست ادب و احترام رو فراموش نکنیم  Rolleyes

نقل قول: در ضمن نه کیفیت نه سرعت دانلود اصلا قابل مقایسه با رکورد کردن نیست

با روشی که من گفتم دقیقآ چیزی که از اسپیکر پخش می شه رو می تونیم
ظبط کنیم و کیفیت افت نمی کنه
نقل قول: شمای باهوش هم بهتره تا حرفه ای نشدی نظر ندی
من هیچ وقت خودم رو حرفه ای خطاب نمی کنم چون دامنه علم بسیار وسیعه
پس با این حساب برای صحبت کردن باید از افرادی مثل شما که خدتون رو حرفه ای فرض می کنید اجازه بگیرم نه ؟
در ضمن کسی ارزش کار شما رو پایین نیورد
شما می تونستی با دلایل منطقی و علمی برتری روشت رو با صحبت به من
ثابت کنی نه اینطوری Rolleyes

(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸-شهریور-۱۳۸۵, ۱۸:۱۲:۲۸، توسط Iron_Fist.)
۰۸-شهریور-۱۳۸۵, ۱۷:۴۶:۲۷
amirjan آفلاین
مدیر بازنشسته

موضوع‌ها: 24

تشکرها : 348
( 697 تشکر در 251 ارسال )
ارسال: #4
نقل قول: وای چقدر تو باهوشی !!!
نمی دونم با این هوشت چطور 1000 تا پست دادی ؟؟!!!
اینجا کسی حق بی احترامی به کسی رو نداره . متوجه شدید ؟ میزارم به حساب اینکه تازه وارد فروم شدید و به قوانین آشنا نیستید و الا حتما ban میشدید .

سید امیر حسین حسنینی

Human knowledge belongs to the world ...
۰۹-شهریور-۱۳۸۵, ۰۰:۴۰:۲۹
lucifer67 آفلاین
كاربر دو ستاره
**

موضوع‌ها: 7

تشکرها : 24
( 32 تشکر در 15 ارسال )
ارسال: #5
RE:  دانلود آهنگ های ایران سانگ
تو این فوروم هیچ کسی تا حالا به کسی دیگه بی احترامی نکرده همین که Iron_Fist  جوابتو نداده بهترین کارو کرده.
در ضمن اگه توی اینکه یکی از مدیران به کارش واره یا نه شک داری میتونی تموم پستهاش رو پیدا کنی و بخونی مطمئنم که با این کار نظرت در مورد ایشون عوض میشه و این رو هم بدون کسی الکی اینجا مدیر نمیشه و اگر هم بشه به مدیر انجمن و مدیر سایت مربوطه نه به من و شما .
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹-شهریور-۱۳۸۵, ۱۴:۱۵:۱۰، توسط lucifer67.)
۰۹-شهریور-۱۳۸۵, ۱۴:۱۱:۵۵
amin_pro آفلاین
تازه وارد

موضوع‌ها: 6

( 1 تشکر در 1 ارسال )
ارسال: #6
از همه ی شما معذزت می خوام .
راستش من هم یه خورده عصبانی بودم هم جمله ی ایشون مبنی بر اینکه من چیز غیر مهمی رو مورد بحث قرار دادم من رو عصبانی تر کرد :
کاری نداره با رکوردر ویندوز هم می شه
بزار همین !
والا من ادم بی تربیتی نیستم و از همه هم معذرت می خوام .
راستی حالا می شه کسی چیزی از این قضیه ی دانلود متوجه شد به من ما هم بگه بفهمیم ؟
۱۲-شهریور-۱۳۸۵, ۱۶:۲۵:۱۳
Mehran_RockStar آفلاین
تازه وارد

موضوع‌ها: 0

( 1 تشکر در 1 ارسال )
ارسال: #7
سلام بچه ها ، من برای دریافت آهنگ های سایت ایران سانگ که البته اولش ایران سانگ بود بعد فیلطر شد بعد شد یه محل اونم فیلطر شد و حالا به تازگی شده http://domahal.com در این مورد من یه شیوه برای استخراج آهنگ ها از این سایت کشف کردم !!!

شیوه ی کار :

اول وارد سایت ایران سانگ شده و خواننده و آهنگ مورد نظرتون رو انتخاب کنید و روی اون هدفونی که کشیده برای گوش کردن آهنگه کلیک کنید بگذارید تا آخر آهنگه پخش بشه ( دقت کنید تا آخر پخش بشه هااااا ) و مجددا برسه به اول آهنگ ...

سپس صفحه رو مینی مایز کنید و از طریق منوی Start و سپس Run عبارت زیر رو اونجا کپی کنید :

H:\Documents and Settings\Mehran\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\

( البته عین عبارت بالا رو ننویسید ، این مال سیستم منه ، ممکنه سیستم شما توی درایو H نصب نشده باشه مثلا توی درایو C ذخیره شده باشه ، به هر صورت ویندوزتون توی هر درایوی که نصب شده شما هم همون درایو رو بنویسید ، همچنین در رابطه با اسم هر اسمی که برای ویندوز تون انتخاب کردین به جای مهران که مثلا اسم منه بنویسید ، اگر هم فراموش کردین می تونین روی آیکون My Computer کلیک کنید . توی این قسمت دو تا پوشه دارین به رنگ زرد که همیشه یکیش نوشته Shared Documents و دیگری اسم ویندوزتون مثلا Ahmad's Documents یا Reza's Documents یا هر اسم دیگه ای ، اون اسم رو به جای اسم من بنویسید ...

دیگه احتیاج به تغییر دیگه ای نیست روی Ok کلیک کنید ، صفحه ای باز میشه که توی اون صفحه 10 تا پوشه ی زرد رنگ وجود داره که معمولا نام هاش ترکیبی از حروف الفبای انگلیسی و اعداده مثلا TA5VYE2Z یا 3S1DVWCK ، آهنگ به احتمال 95 % توی یکی از چهار پوشه ی پایینی به صورت mp3 ذخیره میشه ، حالا توی چهار تا فولدر پایینی رو با دقت بگردید ، توی یکی از اونها اون آهنگی رو که در سایت ایران سانگ پلی کرده بودید به صورت mp3 و سیو شده پیدا خواهید کرد !!!!!!

* نکته ی بسیار مهم : البته همه ی این چیزایی که گفتم مشروط بر اینه که توی سیستم شما هیچ گونه نرم افزار آنتی کوکی و به طور کلی نرم افزارهایی که رد پای شما رو در اینترنت پاک می کنن نصب نباشه ...

فکر کنم اعمالی که عرض کردم بسیار هم قابل فهم بود حتی برای تازه کارها .... با تشکر .
۰۱-خرداد-۱۳۸۷, ۰۹:۴۷:۰۲
تشکر شده توسط : t3r!p3000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

صفحه‌ی تماس | IranVig | بازگشت به بالا | | بایگانی | پیوند سایتی RSS