امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری برای طراحی یک اپلیکیشن
نویسنده پیام
طار آفلاین
كاربر تک ستاره
*

موضوع‌ها: 8

تشکرها : 21
( 139 تشکر در 31 ارسال )
ارسال: #1
همکاری برای طراحی یک اپلیکیشن
سلام دوستان
من دانشجوی مهندسی پزشکی -کارشناسی ارشد هستم در مرحله نهایی انجام پایانامه ام باید سطح فشار رگ رو که با استفاده از یک سنسور استخراج میشود رو با یک رابط گرافیکی روی کامپیوتری نشان بدهم و سپس عین همین رابط گرافیکی رو برای به عنوان یک اپلیکیشن برای موبایل طراحی کنم.

سوال من اینه که از چه طریق میشود به این اطلاعات رو به صورت realtime به موبایل فرستاد.موبایل مورد نظر باید چه درگاهی داشته باشه؟

داده های من با چه فرمتی قابلیت نمایش روی این رابط گرافیکی در موبایل را دارند؟

بهترین زبان برای برنامه نویسی موبایل که رابط گرافیکی مناسبی بتوان با آن طراحی کرد چیست؟

پیشا پیش کمال تشکر رو دارم از همکاری.

بعد از دو سال از زمان بارگذاری این پروژه در این سایت و بیش از 5000 بار دانلود شدن آن و نیز چندین ارائه موفق توسط دانشجویان در دانشگاهای مختلف و بیش 1200 بار پاسخگویی به مشکلات و آموزش اجرای پروژه به دوستان از طریق ایمیل. از هم اکنون فایلهای جدید جایگزین فایلهای قدیمی شده است.

دوستان علاقه مند میتوانند برای دریافت فایل word پروژه پلاک خودرو و همچنین کد های اصلی و آشنایی با نحوه اجرا و کارکرد آن از به آدرس زیر ایمیل بزنید.

aban_palan_dalan_delon@yahoo.com

۱۴-مهر-۱۳۹۱, ۲۲:۴۶:۵۷
Mr.pRoGraMmer غایب
کاربر با تجربه

موضوع‌ها: 58

تشکرها : 2031
( 2927 تشکر در 1008 ارسال )
ارسال: #2
RE: همکاری برای طراحی یک اپلیکیشن
درود
از طریق بلوتوث بصورت realtime میشه فرستاد.
از کتابخانه basic4androdid استفاده کنید واسه کار با بلوتوث چندین خطه
یه سرچ کنی توی نت اموزششو دادم :-)
داده هات میتونی بصورت pdf حتی افیس ! یا تصاویر یا هر فرمت تصویری دیگه ارسال کنی
توی اندروید این مشکل ها نیست
اما بصورت realtime میخوای ببینی باید پارمتر ست کنی ,گوشی پارمتر رو بگیره تحلیل کنه و خودش نمایش بده
بهترین راحت ترین basic4andorid هست :-)
البته پروژه یه کم سنگینه اما راحته
بدرود

۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱:۰۵
وب سایت ارسال‌ها
پاسخ
تشکر شده توسط : sharin, طار
طار آفلاین
كاربر تک ستاره
*

( 139 تشکر در 31 ارسال )
ارسال: #3
(۲۲-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱:۰۵)Mr.pRoGraMmer نوشته است: درود
از طریق بلوتوث بصورت realtime میشه فرستاد.
از کتابخانه basic4androdid استفاده کنید واسه کار با بلوتوث چندین خطه
یه سرچ کنی توی نت اموزششو دادم :-)
داده هات میتونی بصورت pdf حتی افیس ! یا تصاویر یا هر فرمت تصویری دیگه ارسال کنی
توی اندروید این مشکل ها نیست
اما بصورت realtime میخوای ببینی باید پارمتر ست کنی ,گوشی پارمتر رو بگیره تحلیل کنه و خودش نمایش بده
بهترین راحت ترین basic4andorid هست :-)
البته پروژه یه کم سنگینه اما راحته
بدرود

ممنون از راهنمایتون، میخواستم بدونم امکان داره شما با من تو این پروژه همکاری کنید، من تخصصم در پردازش سیگنال و تصویره و آشنایی زیادی با برنامه نویسی برای موبایل ندارم،

بعد از دو سال از زمان بارگذاری این پروژه در این سایت و بیش از 5000 بار دانلود شدن آن و نیز چندین ارائه موفق توسط دانشجویان در دانشگاهای مختلف و بیش 1200 بار پاسخگویی به مشکلات و آموزش اجرای پروژه به دوستان از طریق ایمیل. از هم اکنون فایلهای جدید جایگزین فایلهای قدیمی شده است.

دوستان علاقه مند میتوانند برای دریافت فایل word پروژه پلاک خودرو و همچنین کد های اصلی و آشنایی با نحوه اجرا و کارکرد آن از به آدرس زیر ایمیل بزنید.

۲۵-آذر-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱:۳۱
danial11 آفلاین
تازه وارد

موضوع‌ها: 0

تشکرها : 0
( 6 تشکر در 4 ارسال )
ارسال: #4
درود
بيشتر برنامه نويسى هاى موبايل با همون ++c هست. اما باز هم بستگى داره كه پلت فرم گوشى مورد نظر چى باشه اگه جاواست كه كار خيلى آسونه ما حتى براش نرم افزار جار كرييتور هم داريم.قطعا اگه اندرويد باشه كار سخته و اگه اى او اس و مكتاينش باشه كه واويلا.
۲۸-بهمن-۱۳۹۱, ۰۰:۱۸:۴۳
تشکر شده توسط : طار
طار آفلاین
كاربر تک ستاره
*

( 139 تشکر در 31 ارسال )
ارسال: #5
ممنون daniall1
هدف ما بیشتر روی آندروید و جاوا متمرکز شده، میتونید چند برنامه برای کد نویسی یک اپلیکیشن برای این پلت فرمها معرفی کنید، یا با ما در این زمینه همکاری کنید؟

با تشکر

۰۴-اسفند-۱۳۹۱, ۲۲:۰۰:۵۸

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

صفحه‌ی تماس | IranVig | بازگشت به بالا | | بایگانی | پیوند سایتی RSS